288/6 sk.No:2  6. Kat6
İzmir Türkiye
Telefon:+3 no iletişimdedir
e-Posta: info@atilgan2073.com
 

Necmettin Erbakan Projesi
GELECEK GÖKLERDE OLMAYANI KEŞFETMEK Mayın Gözlüğü İcadımız Son AR-GE testlerindedir

ATILGAN AR-GE   Düşünülmeyeni Düşünmek...

Kainatı yaratan Allah yarattıgı aleme bazı şifreler ve ipuçları koymuş, bu sayede insan organına benzeyen yiyecekler ile şifayı göstermiş, elçileriyle gösterdigi mucizeler ilede teknolojiye işaret etmiştir. Buna en güncel örnek Hz Süleymanın AS rüzgar ile insanları bir yerden biryere selametle aktarmasıdır. Rüzgarın kaldırma gücü şifresi olan bu mucize geçen yüzyılda keşfedilmiş ve şimdide kullanılmaktadır. Belkisın tahtını katından ilim olan bir insanın getirmeside ışınlamaya işarettir. Hz Peygamberin SAV gözü çıkan bir sahabenin gözünü yerine takması , kopan kolu tükrügü ile yapıştırmasıda bu yüzyılda tıpta yapılabilmektedir.

İmkansız diyen kendini kısıtlar ilkesi ile haraket eden,dua edinki size icabet edeyim taahhütünde bulunan Yaratıcıdan isteyen ve ona dayanan bir mucid, cihad (cehd etmek) arzusu ile çalıştıkça Rabbi ona bunu nasip edecektir. Şeytan yolunda çalışanların aldıgı ilham ile hayır yolunda çalışan müslümana verilen ilhamın  farkı, sonuca yansıyacak ve galibiyet Allah ordusu lehine olacaktır.

Sır ; İstemek ve El-Musavvir dedir.

atilgan bilim ve teknoloji destekleme

 Atılgan; icadını, fikrini meydana çıkarma arzusunda olan mücidleri destekler,işbirliği yapar. Misyonumuz mucidin kazanç hakkını koruyarak icadını önce Türk halkına, sonra insanlığın hizmetine sokmaktır.

Bizimle irtibat kurabilirsiniz , sizi ziyaret ederiz.