288/6 sk.No:2  6. Kat6
İzmir Türkiye
Telefon:+3 no iletişimdedir
e-Posta: info@atilgan2073.com
 
MADEN OCAGIMIZ  Son Teknoloji ile Garantili Maden Rezerv Tespitleri Boşa Karot Atmamak için ; Atılgan

ASYALI MINING MADEN İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTI

Asyalı maden, 30 yıllık çekirdekten yetişme maden ocakları tecrubesi ve yurtdışı madencilik konusunda deneyimli ekipden oluşmuştur. Daha öncede birlikte olduğumuz , sonradan ayrı sektörlere yönelmiş ekip tekrar toplanarak güç birligine gitmiştir. Asyalı maden olarak mermer dışında, yarı degerli taşlar (akik,krizoparas,opal,mavi kalsedon,jaspir vs) üzerinede yurtdışı çalışmaktayız.

.Ayrıca yeni maden ocaklarının yerlerinin ve rezervlerinin tespiti konusunda en başarılı sonuçları Atılgan ile alıyoruz.  Hedefimiz, Türkiye'mize yeni ihracat kapıları açmak, aynı zamanda geleceğin teknolojilerinin AR-GE'lerini uygulamak ve ülkemize kazandırmaktır.

Yurt dışı menşeli kurşun, çinko hurda demir ve aliminyum gibi hazır metal satışlarımız için arayınız.

Ocağımızdaki Uşak beyaz mermer rezervi 6.000.000 m3 'tür. Mermerlerimizin blok veya tabaka halinde satışını yapmaktayız. En az 500 ton blok yada 500mt2 lik tabaka siparişleri değerlendirilmektedir.

Karamanda kar beyaz mermer ocagımızda satılıktır. Rödavans teklifleri de değerlendirilecektir.

Bunlar dışındaki maden yada mermer ocagı talepleriniz geniş istihbaratımız sayesinde değerlendirilir. Mamul halde maden satışlarımızda olmaktadır..

 

 ASYALI MADEN REZERV TESPİTLERİ

  Maden rezerv tespitleri dünyada karot yöntemi ile yapılmaktadır. Asyalı farkında; karotlar Atılgan teknolojisi ile tespit edilen maden yayılımı üzerinden yapılır. Dolayısı ile boşuna karot masrafı olmaz. Ödemeleriniz, doğru çıkan karotlardan sonra alınmaktadır.