atılgan bilim ve teknoloji destekleme

 

 FİYATLAR  
A Ana Sistem Satılık Değildir
B A40 Yerinde Bakım Cihazı  Satın alınma durumunda uydu desteği verilecektir. Kilometre mesafeden verdigimiz noktayı 20x20 (400mt2) alana tutmanız yeterli. Hem tam nokta, hemde çift dikiş güvenliği.Benzer tekniğin bir alt teknolojisinin satışı 200bin tl den başlamaktadır. Sahibinden.com ilanımız Profesyonel Ekipler İçin.
Define Sporcularına Satılmaz
C Maden rezerv çalışması ile ilgili fiyatlandırma yerinde yapılır. Görüşülür

  • Kazı izinleri ve sorumluluğu kazı ekibine aittir.

AŞAĞIDAKİ TEST vb. UYGULAMALAR 6 HAZİRANDAN GEÇERLİ OLARAK KALDIRILMIŞTIR

-----------------------             -------------------------

 ÇOK ÖNEMLİ UYARI;

  Bunca harcadığımız yüksek AR-GE maliyetleri dışında, her ayda ödemesi / harcaması olan sistemimiz için ;

  • Gel Beraber Çıkaralım

  • Param yok lütfen yalvarırım beni kurtar, yer ver

  • Elinde böyle bir cihaz varda, kendin niye çıkarmıyorsun

  ...Gibi ,acemilik kokan gayri profesyonel isteklerle meşgul etmeyiniz...(LÜTFEN)

 Buna rağmen cevaplayalım;

  • Türkiye'miz kaynıyor.Heryer dolu.Yeni yer aramıyoruz.Kendi beldemizdede yeterince var.

  • Maalesef bu meslek zengin işi.Degil kazma kürekle kato dahil belli bir derinlikden sonra, el ile devam edebilecek malzeme alınmalı hazır edilmeli.Biz para almamış olsak bile en az 20-30bin tl sermaye şartdır. Sıfır sermaye ile milyon dolarlık kazanç peşinde koşmak sadece boş bir hayaldir.Pazarcılık dan esnaflığa sermayesiz iş olamaz. 100de100 ile nokta teslimi yani sonucu kesin milyon dolar olacak bir çalışmaya sermayesiz ulaşmak imkansıza yakındır.Tavsiyemiz sponsor bulun.

  • Maalesef birkaç metrede mezar ,oda oldugunu sanan ve genellikle kazı bilgisi olmayan acemilerin sözü. Hedeflerin karakteristliği ile, derinliklerinden, profesyonelce yapım tekniklerine kadar bilgi, sitemizde mevcut. Okuyunca cevabıda bulmuş olacaksınız.(Ancak insanların altın hırsı, kul hakkı yeme konusunda futursuz olmalarıyla bu dünyada vermedikleri hak ile,mahşerde hiçde kar etmediklerini, ödemeyi orda yapacaklarını anlayacakları  konusunu dini sitelerden okuyabilirsiniz. Buda size bir fikir verebilir) Ayrıca her kazandıgımızı dipsiz kuyu AR-GE harcamalarına attıgımız ayrıca işlerimiz/kazançlarımızda mevcutdur.Hakkımızda sayfasında bulabilirsiniz.

TEST

Test Yeri Çok Önceden Hazirlanmissa;

1-, Bu alanda hazırladım, koordinatini sen ver diyerek yer öğrenmeye çalışanlar oldugundan koordinat testin üzerinden verilir 5mt yanina bakilmaz.Sonucda konan cismin sekli,attığımız goruntuyle uyumsuzsa,test zaten basarisiz demektir.

2-Eger mezarlar odalar bolgesi ise yada ornegin yeri bulmak için 10metre kazmis ve o kazinin daha altindami, yanindami kaldi vb hileler gozetilirse,bunu gorecegimizden ortaklik baslamadan bitirilir birdahada bakilmaz

3- Imkaniniz olmadigi halde merakinizi gidermek için bizi ugrastirmayiniz (LÜTFEN). Maalesef merak yüzünden %80 boşa meşgul ediliyoruz.

Test Yeni Hazırlanacaksa;

1. Çukurun acilacagi noktadan koordinat verilecek.Once ortalama 200mt2 alanda baska metal (su borusu, düşmüş metal veya mal olup olmadigina bakilacak, varsa; ya baska test yeri bakmasi soylenecek yada konmadan once, mevcut metalleri gördükten sonra, gömeceksiniz.Böylece alanda hangisi eski, hangisi sizin koydugunuz ayirt etmek kolaylasacagindan test hatasiz olacaktir.Ornegin 200mt2 alanda,sizinde bilmediğiniz 2 metal var, konmadan once onlari isaretleyecegimizden test icin konan 3.metal digerlerinin olmadigi yerde belireceginden başka metali, sizin metal zannetme hatasi olmayacaktir.

2.Minimum 1mt kazilip, bize söylenmeden kütlesel metal konacaktır, yag tenekesi, lpg tup, yangin tüpü, jant, sondaj borusu vb, şuana kadar konan orneklerdir.Boş teneke degil, gercek definedeki gibi azda olsa dolu teneke, yani yoğun metal olmali.

3-Sonradan kullanilacak bir esya ise, cukur örtulmesede olur.

ÖNEMLİ NOT: Her iki tarafında dürüst olması , art niyet peşinde olmaması, gerçek iş için çalışılmasını ve boşa emek/para harcamasını engelleyecektir.

ÖRNEK AGÖZ GÖRÜNTÜLERİ ve GÖRÜŞMELERİ

Adıyamandan bizsiz,10mt kazılmış bir kazı; Kepçe bom'u indirttik böylece hedefden 8mt hatalı oldukları görüldü.

A2073 ile bu Agöz görüntü farkını karıştırmayın. Agöz sadece kütle metal duyarlıyken, A2073 ne malzeme varsa şekliyle verir. 5 sistemin beşide farklı yöntemleri uygular.

Yüzlerce örnek, sizlede olacaktır.